Weselne trendy 2018

Nowy Rok i nowe trendy. Choć zawsze radzimy trzymać się własnych upodobań i ponadczasowych tematów podczas organizacji wesela, to jednak weselne trendy 2018 roku mogą pomóc w zorganizowaniu bardziej spersonalizowanego wydarzenia. Trendy w modzie również mogą okazać się pomocne w podjęciu decyzji o wyborze dekoru.

W poniższym artykule znajdziesz wskazówki dotyczące nowości w kolorystyce, stylu, ciekawe pomysły, a także trendy w sezonie ślubnym w 2018 roku.

Miejsce

Nowoczesne Panny Młode preferują wesela lekkie i rustykalne, które wymagają specjalnego miejsca, otoczonego dużą ilością zieleni. Warto podkreślić, że w 2018 roku będą bardzo popularne szklarnie, oranżerie, ogrody botaniczne, które mogą zaoferować Pannie Młodej kombinację przezroczystych ścian, roślin i pięknych widoków. Ponadto, jako miejsce na wesele w 2018 roku można wybrać restaurację z panoramicznym widokiem, która znajduje się poza miastem. Wesele w 2018 roku można zorganizowania na łonie przyrody - w zacisznym zakątku, na przykład w lesie lub w górach.

Rustical-table-nuvia.jpg
Źródło: ruffledblog.com

Rustical-table-2-nuvia.jpg
Źródło: ruffledblog.com

Kolory

Jak co roku Instytut Pantone ogłosił kolory, które według specjalistów śledzących trendy światowe będą królowały na weselach w 2018 roku. W tym roku można wybierać jaskrawe i nasycone odcienie, które bardzo efektownie kontrastują z biało-beżową kolorystyką. Konsultanci ślubni twierdzą, że jaskrawe kolory odzwierciedlają nasycony rytm współczesnego życia. Ponadto, nasycone kolory ożywią wesele i sprawią, że będzie wyjątkowe!

blog-nuvia-2018-01-22-03.jpg
Źródło: junebugweddings.com

blog-nuvia-2018-01-22-04.jpg
Źródło: junebugweddings.com

Kwiaty

Ale jakie kwiaty wybrać? Doświadczeni floryści z Europy uważają, że im bardziej odważne, tym lepiej. W dekoracjach warto łączyć ze sobą kompozycje z pastelowych odcieni z jaskrawymi, ale należy to robić ostrożnie, żeby nie przesadzić.

blog-nuvia-2018-01-22-05.jpg
Źródło: junebugweddings.com

blog-nuvia-2018-01-22-06.jpg
Źródło: junebugweddings.com

Dekor

Jeżeli w poprzednich latach dekor sali był skoncentrowany na krzesłach i stołach, to w 2018 roku główny akcent dekoru będzie skupiał się na ścianach i sufitach. Wysokie wazony znów staną się modne. Podwieszone kompozycje dekoracyjne będą cieszyć oko przez najbliższe kilka lat. Floryści stają się coraz bardziej kreatywni, stwarzają niesamowite konstrukcje ozdobne zwisające z sufitów. Takie instalacje wzbudzają zachwyt na każdym weselu i na pewno sprawią, że impreza będzie wyjątkowa.

blog-nuvia-2018-01-22-07.jpg
Źródło: theweddingring.org

blog-nuvia-2018-01-22-08.jpg
Źródło: junebugweddings.org

Zaproszenia

Zaproszenia ślubne stają się coraz bardziej kreatywne. W ostatnich latach poligrafia odegrała kluczową rolę w koncepcji projektów i ich realizacji. W 2018 roku zobaczymy, że pary z większą starannością będą podchodzić do wyboru materiału na zaproszenia. Papier jest nadal najbardziej popularny, ale coraz częściej pojawia się alternatywa - tkaniny, tworzywa sztuczne i elementy naturalne, takie jak kamień i drewno. One również mogą być używane jako dopełnienie samego papieru.

blog-nuvia-2018-01-22-09.jpg
Źródło: brit.co

blog-nuvia-2018-01-22-10.jpg
Źródło: otonthehighstreet.com/sophiavictoriajoy