Jak wybrać tą jedyną i najlepszą suknię?

Każda Panna Młoda wie, że głównym atrybutem każdego wesela jest suknia ślubna, dlatego jej wybór jest kluczowym elementem przygotowania. Jak nie pogubić się w tak wielkim wyborze sukien i podjąć dobrą decyzję? Wybierając suknię ślubną, jak i każdą inną, trzeba wziąć pod uwagę typ swojej sylwetki i jej proporcje. Sukien jest wiele i każda ma swoje cechy. Dobrze dobrana suknia ślubna pomoże ukryć mankamenty figury i podkreślić jej atuty. Z tego artykułu dowiesz się, jak wybrać odpowiednią dla siebie kreację.

 

Model PRINCESSA

Taki model będzie pasował prawie każdej dziewczynie. Idealnie podkreśli biust i talię, ukryje szerokie biodra

MARBELLA201821_03_1200.jpg

 

 

Model LITERA  „A”

Jest to najczęściej wybierany krój. Taka suknia ślubna będzie pasowała do każdego typu sylwetki. Niska Panna Młoda będzie wyższa, puszysta - szczuplejsza. Za pomocą tego modelu sukni można ukryć szerokie biodra, stworzyć iluzję wysokiego wzrostu, podkreślić wąską talię.

STELLA201808_01_1200.jpg

Model SYRENKA/RYBKA

Ten model wymaga idealnej sylwetki i wzrostu powyżej średniej. Fantastycznie będzie wyglądał na dziewczynie z dużym biustem i szerszymi biodrami, ale tylko wtedy jeżeli jest ona wysoka i ma wąską talię. Na innych typach sylwetki podkreśli mankamenty figury. Utracone zostaną wszystkie zalety i atuty.

REBECCA-01.jpg

 

 

Model PROSTY

Model ten będzie pasował do dziewczyn z sylwetką proporcjonalną. Ta sukienka podkreśla trzy linie - biust, talię, biodra. Pasuje do stylu niemal każdego wesela i nowoczesnego wizerunku Panny Młodej.

ROMEO-ROMEO_Lux.jpg

 

 

Model EMPIRE

Będzie pasował do każdej sylwetki. Ukryje wszystkie wady sylwetki, doda delikatnego i lekkiego stylu. Suknia nie ogranicza ruchu. Idealna dla kobiet w ciąży.

sylwetka-empire-nuvia.pl.jpg